Kineziologie ONE BRAIN

Kineziologie – ONE BRAIN je propracovaná metoda na odstranění fyzických a psychických potíží, které nám komplikují náš život. Málokdo z nás si uvědomuje, že většina vzniklých problémů je tady jako následek prožitých stresů, negativních emocí, které si již na vědomé úrovni nepamatujeme, protože jsme je prožili dávno, v dětství, dospívání nebo jsou již zatlačené do podvědomí a my jen nevíme proč…

Proč nás trápí migrény, bolesti zad, alergie, nesoustředěnost, chronické zdravotní problémy, náhlé ataky nemocí, proč se neumíme prosadit, nevěříme si, špatně se učíme, nepamatujeme si, máme poruchy příjmu potravy, nadváhu, vztahové problémy. Je toho tolik, co nám komplikuje život a co by se dalo napravit, kdybychom se dokázali zbavit „záznamů“ prožitých nezpracovaných a potlačených negativních emocí, které si náš mozek uložil.

  • Ať byly spouštěcím mechanizmem těchto emocí vztahy, výchova v rodině, postoj rodičů v dětství k nám, škola, nebo cokoliv jiného, vždy v nás prožití negativních emocí zanechá stopu, kterou si můžete představit jako počítačový virus, zasunutý hluboko v podvědomí,“ softwaru“ a čekající na vhodnou příležitost k aktivaci.
  • Kineziologie pracuje se svaly klienta, přes které mozek klienta předávává informace, související s problémem, který v dané chvíli řešíme.
  • Negativní emoce sval lehce předpažené ruky oslabí, pozitivní ho zpevní. Tedy na otázku, kdy odpověď má znít ne, ruka ochabne a povolí a při odpovědi ano, je předpažení pevné.
  • Během odblokování terapeut nepracuje s hypnózou ani se změněnými stavy vědomí. Klient se aktivně zúčastňuje terapie a má kontrolu nad vším, co se při odblokování děje.
  • Při terapii řešíme velmi osobní a intimní problémy a proto je důležité věnovat čas, probrat to, co klienta v životě trápí a tíží a dát mu možnost o sobě hovořit, pomoci mu v zodpovězení otázek, se kterými si sám občas neví rady. Proto si myslím, že již tento dialog mezi námi, může být spouštěcím mechanizmem pochopení problému a nastartování změn.
  • Odblokováním vyřešíme akutní otázky zdravotní a také celou škálu osobnostních problémů, problémy vztahové, jak partnerské , tak i mezi rodiči a dětmi, dyslexie, dysgrafie a veškeré poruchy učení. Touto metodou můžeme pomoci se závislostmi, posedlostmi, fobiemi, u žen i s neplodností. Myslím si, že takto by se daly ještě dlouho popisovat možnosti kineziologie – metody One Brain.

Je jen na nás, zda se rozhodneme změnit svůj život, odstranit problémy, žít život na zcela jiné úrovni než doposud. Protože jen tehdy, změníme-li sebe, může se změnit vše ostatní. Očekávání týkající se změny chování našeho okolí k nám, uzdravení se, prosazení nebo kladného vývoje ve vztazích se nikdy nenaplní, pokud se nezmění náš postoj k sobě samému. A právě v této změně vnímání a pochopení sebe sama metoda ONE BRAIN dokáže lidem velmi pomáhat.

Přehled posledních článků

KyberSoft - Copyright © 2012 Kineziologie - detoxikace