Něco málo o mně

Jmenuji se Radislava Jindrová, vystudovala jsem gymnázium a nástavbu specializovanou na ekonomiku a řízení . Po narození syna jsem se hlavně věnovala jeho výchově a práci. V roce 1993 jsem měla možnost absolvovat seminář Silvovy metody, která mi umožnila nejen začít vnímat svět z jiného úhlu pohledu, také se seznámit se spoustou skvělých lidí. Říká se, že nic není náhoda a já tomu na sto procent věřím. Díky tomuto semináři jsem potkala svoji budoucí lektorku kineziologie ONE BRAIN, a rozhodla jsem se u p. Lhotákové absolvovat semináře. Další kurzy ONE BRAIN jsem absolvovala u p. Carol Ann Hontz v Praze.

Poté, co jsem dokončila studium ONE BRAIN, zaujala mě metoda Řízené detoxikace těla.Proto jsem začala navštěvovat semináře MuDr. Josefa Jonáše, studovat celostní medicínu a kombinovat metodu ONE BRAIN a Řízenou detoxikaci organizmu.

Pořádala jsem přednášky ve firmě Altego s.r.o Brno, na Masarykově univerzitě pro učitele na téma " Mozkové dysfunkce a problémy s učením" a semináře pro ženy, zaměřené na rozvoj osobnosti, pochopení sebe sama a vztahy.

Kontaktujte mě

KyberSoft - Copyright © 2012 Kineziologie - detoxikace